Auta dostępne są w wynajmie na 3, 6, 9, 12 miesięcy

Mercedes – wynajem długoterminowy dla wymagających

Dzięki usłudze auto na abonament HLS Cars komfort jazdy ekskluzywnym samochodem nie będzie już dużym obciążeniem dla Twojej firmy lub budżetu domowego. Proponujemy wygodny, partnerski najem nowych samochodów na okres 12 miesięcy. Niezależnie od tego, jaki rodzaj samochodów interesuje Najemców – sportowa limuzyna, elegancki sedan czy praktyczny i nowoczesny SUV – w propozycji HLS Cars znajdują się wyłącznie renomowane modele znanych i cenionych na świecie marek takich jak np. Mercedes. Wynajem długoterminowy pozwala na korzystanie z bogatego wnętrza, bezpieczeństwa jazdy oraz wysokiego komfortu bez konieczności ponoszenia nadmiernych kosztów w porównaniu do leasingu czy zakupu auta na własność.

Wynajem długoterminowy – Mercedes prosto z salonu

Praktyczna znajomość wymagań polskich kierowców pozwala HLS Cars na dostosowanie oferty względem indywidualnych możliwości każdego z nich. Wiemy, jak istotne jest połączenie dobrej marki, bezpieczeństwa podróży i optymalnych kosztów utrzymania samochodu firmowego lub używanego prywatnie, dlatego w ofercie zawarliśmy auta charakteryzujące się niezawodnością, bogatym wyposażeniem i ekonomiczną eksploatacją, a wszystko to w korzystnym finansowo miesięcznym abonamencie. Wymagania Najemców dotyczące niekwestionowanej i szeroko pojmowanej jakości spełnia niemiecka marka Mercedes. Wynajem długoterminowy tych luksusowych i różnorodnych modeli jest dostosowany do aktualnych potrzeb rynku – także pod względem finansowym.

Mercedes jest jedną z prestiżowych marek dostępnych w HLS Cars, która ceniona jest przede wszystkim za dobrze znaną wysoką jakość, niezawodną technologię, standardowe bogate wyposażenie i elegancką linię. Zainteresowani długoterminowym wynajmem Mercedesa, jak i samochodów innych, dostępnych u nas marek otrzymują od HLS Cars fabrycznie nowy model, prosto z polskiego salonu sprzedaży. Przez cały okres najmu każdy wynajmowany samochód posiada gwarancję producenta.

Prosto, szybko, na partnerskich zasadach – długoterminowy wynajem Mercedesa

Oferta długoterminowego wynajmu samochodów marki Mercedes jest skierowana do osób prowadzących działalność gospodarczą oraz Najemców indywidualnych. Wymagany okres najmu wynosi pełne 12 miesięcy. W ramach zapisów umownych Najemca może wykorzystać standardowy limit do 36 tyś.km, niemniej w sytuacji, w której przewiduje się, że jest on niewystarczający, istnieje możliwość podniesienia tej wartości w drodze indywidualnych ustaleń przed podpisaniem umowy.

Ponadto, w HLS Cars możliwe jest zmniejszenie rocznych kosztów wynajmu długoterminowego samochodu poprzez dokonanie przedpłaty do 10 proc. jego wartości. Satysfakcjonującym rozwiązaniem zwiększającym bezpieczeństwo kosztów jest możliwość wybrania adekwatnego do oczekiwań Najemcy abonamentu.

Po zakończeniu okresu najmu i zwróceniu auta Najemca może:

  • wybrać kolejny, fabrycznie nowy samochód (ten sam model, lub całkowicie inny, dostępny w ofercie HLS Cars),
  • oddać dotychczasowe auto i nie podejmować dalszych działań,
  • odkupić dotychczas wynajmowany samochód na preferencyjnych warunkach.

Słowem – można zarządzać swoim budżetem w najdrobniejszych szczegółach i korzystać z nowoczesnych samochodów wybierając ulubione marki i modele, a ponadto co roku poruszać się nowoczesnym autem prosto z salonu.

Twój Mercedes – wynajem długoterminowy w opcjach abonamentowych

Mając na uwadze preferencje Najemców, specjaliści HLS Cars przygotowali różne opcje abonamentowe, które zawierają zróżnicowane pakiety świadczeń, począwszy od podstawowych po kompleksowe.

Najemcom, którzy samodzielnie chcą decydować o wyborze ubezpieczyciela i serwisowaniu auta proponujemy abonament “Standard”. W tym pakiecie znajduje się zarejestrowany, fabrycznie nowy wybrany model Mercedesa z limitem do 36 tyś. kilometrów. Przez cały 12-miesięczny okres najmu samochód jest objęty fabryczną gwarancją. Wybierając ten abonament, Najemca samodzielnie zgłasza pojazd do ubezpieczenia i wykupuje pakiet OC, AC i assistance, a także dba o sezonową wymianę opon, zakup opon i przeglądy gwarancyjne.

Pośrednim rekomendowanym przez nas pakietem dla Najemców wybierających ekonomiczne rozwiązania jest abonament „Komfort”, który zawiera wszystkie świadczenia abonamentu „Standard”, a ponadto jest uzupełniony o ubezpieczenie OC, AC, assistance oraz usługę zarządzania szkodami i samochód zastępczy na czas naprawy.

Dla najbardziej wymagających klientów HLS Cars przygotował abonament „Komfort Plus”, który oprócz wszystkich świadczeń z wersji „Komfort” zapewnia dodatkowo obsługę serwisową w ASO i przeglądy. Ponadto, w pakiecie Najemca otrzymuje komplet opon zimowych wraz z usługą ich sezonowej wymiany i przechowywania.

Podróże małe i duże, czyli wynajem długoterminowy Mercedesa a wyjazdy

Znając potrzeby biznesowe i prywatne naszych Najemców, nie ograniczamy możliwości podróżowania wynajętym Mercedesem do określonych granic. Standardowo korzystający z długoterminowego wynajmu Mercedesa może poruszać się samochodem po całej Polsce. Dbając o bezpieczeństwo Najemców, zatroszczyliśmy się także o standardy wyjazdów poza granice kraju. Każdy tego rodzaju wyjazd musi zostać zgłoszony pocztą elektroniczną do HLS Cars na 72 godziny przed planowaną podróżą. Dzięki tym procedurom możemy właściwie reagować na różne, nagłe zdarzenia i tym samym dostarczać wysokiej jakości usługi.

Partnerskie zasady współpracy pozwalają na przekroczenie ustalonego umownie limitu kilometrów. W takich sytuacjach każdy dodatkowy kilometr rozliczany jest na podstawie dodatkowego cennika, który stanowi integralną część każdej umowy.

Interesuje Cię wynajem długoterminowy? Mercedes w wybranym modelu nie obciąży Twojego firmowego budżetu. Zapytaj o szczegóły.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij