Auta dostępne są w wynajmie na 3, 6, 9, 12 miesięcy

Na stronie nie mamy podanych wszystkich ofert, jakie są u nas dostępne.
Jeżeli nie znalazłeś auta, jakiego szukałeś, odezwij się do nas, wypełniając formularz,
a z pewnością przygotujemy dla Ciebie atrakcyjną ofertę.

Nowa Mazda – abonament na każdą kieszeń

Wynajem długoterminowy aut w HLS Cars to światowej klasy jakość oraz bezpieczeństwo. Działając w oparciu o przejrzyste i partnerskie zasady, a także dokładając starań o dbałość i różnorodność oferty, możemy zaproponować odpowiednie dla Najemcy warunki i fabrycznie nowy model samochodu. Jednym z flagowych aut do wynajęcia jest Mazda – abonament za te luksusowe modele jest przyjazny dla średniego portfela, a tym samym pozwala na korzystanie z dobrej klasy samochodu bez konieczności jego leasingowania lub kredytowania.

Mazda na abonament – zysk i wygoda

Prowadzisz firmę i potrzebujesz dobrego samochodu, który nie będzie wieloletnim obciążeniem dla Twojego budżetu? Szukasz auta dla Twojej rodziny i nie chcesz korzystać z wieloletnich kredytów bankowych? W HLS Cars wynajmiesz na okres 12 miesięcy fabrycznie nowy samochód.

Najemcom oczekującym wysokiej klasy samochodu i optymalnych kosztów najmu proponujemy auta marki Mazda. Abonament za wynajem jest zależny od wybranego modelu. Jako specjaliści od dobrych samochodów wiemy, że Mazda jest marką skierowaną dla wymagających precyzji, komfortu, bezpieczeństwa i luksusu Najemców, stąd też proponujemy modele o najlepszych recenzjach, które gwarantują niezawodność, bogate wyposażenie i innowacyjne rozwiązania motoryzacyjne.

Najemcy korzystający z naszych usług otrzymują samochód objęty pełną gwarancją producenta. Wszystkie dostępne w HLS Cars auta pochodzą z polskich salonów sprzedaży. Atutem 12- miesięcznego najmu auta jest stały koszt abonamentu, co w praktyce oznacza brak ukrytych dodatkowych opłat.

Piękna Mazda – abonament w praktyce

Dla naszych Najemców przygotowaliśmy różne warianty abonamentu oraz umożliwiliśmy elastyczne formy rozliczenia zaliczkowego, które jeszcze bardziej pozwala na kontrolę miesięcznych kosztów względem rzeczywistych możliwości.

Dajemy możliwość wyboru trzech wariantów abonamentu na Mazdę. W każdym z nich zawarte są określone świadczenia. Pozostawiamy do indywidualnej decyzji Najemcy dodatkowe usługi, które może samodzielnie opłacić poza abonamentem, lub też skorzystać z naszej pełnej propozycji zawartej w pakiecie Komfort Plus.

Abonament dopasowany do potrzeb

W opcji abonament Standard Najemca otrzymuje:

 • fabrycznie nowy, zarejestrowany samochód z polskiego salonu sprzedaży
 • auto z limitem do 36 tyś. km rocznie
 • fabryczną gwarancją
 • możliwość wymiany auta na nowe już po 12 miesiącach użytkowania poprzedniego

W opcji abonament Komfort zawarte są następujące warunki:

 • wszystkie zasady abonamentu Standard
 • pełne ubezpieczenie OC i AC
 • assistance
 • samochód zastępczy
 • usługa zarządzania szkodami

W opcji abonament Komfort Plus Najemca otrzymuje:

 • wszystkie warunki wariantu Komfort
 • obsługę serwisową razem z ASO
 • przeglądy
 • komplet opon zimowych
 • usługę sezonowej wymiany opon
 • usługę przechowywania opon

Z praktycznego punktu widzenia Mazda w ofercie na abonament jest funkcjonalnym rozwiązaniem dla firm oraz dla Klientów indywidualnych, którzy nie chcą kupować samochodów, ale chcą zadbać o budżet, bezpieczeństwo podróży czy też wizerunek firmy oraz właściwą prezentację floty. Dzięki możliwości dokonywania tzw. wpłaty własnej – czyli przedpłaty abonamentu – która automatycznie obniża kwotę 12- miesięcznego abonamentu, jego stałe koszty są dopasowane do indywidualnych wskazań. Atrakcyjne warunki najmu pozwalają na dokonanie przedpłaty nawet do 10 proc. ceny samochodu.

Czy Mazda w abonamencie jest dla mnie?

Wybierając wysokiej klasy samochód marki Mazda, abonament za wynajem nie będzie dużym obciążeniem finansowym i nie zwiąże Cię z firmą na więcej niż 12- miesięcy. Po zwróceniu dotychczas wynajmowanego auta możesz dokonać kolejnego wyboru samochodu do wynajęcia czy to tej samej marki, czy innej dostępnej w ofercie HLS Cars. Umożliwiamy także odkupienie wynajmowanej na abonament Mazdy w atrakcyjnej cenie.

Długoterminowy wynajem Mazdy to zalety nieporównywalne z innymi możliwościami rynku. Współpraca z HLS Cars daje gwarancję profesjonalizmu opartego na wieloletnim doświadczeniu i praktycznej znajomości potrzeb Najemców. Dbając o wysoki komfort, zapewniamy Ci najlepsze marki i atrakcyjne warunki współpracy. Zapraszamy do galerii modeli Mazda na abonament i wybrania najbardziej odpowiadającego Ci samochodu.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w twojej przeglądarce.   Zamknij