side-area-logo

Wynajem długoterminowy Hyundai


+48 22 112 00 70

Skopiuj link
Hyundai i30 Hatchback 1.4MPI (100KM)
593.41
482.45
PLN
brutto/m-c

Zapytaj o tę ofertę w finansowaniu bankowym

+48 22 112 00 70

Skopiuj link
Hyundai Kona 1.0 T-GDI (120KM)
766.07
622.82
PLN
brutto/m-c

Zapytaj o tę ofertę w finansowaniu bankowym

+48 22 112 00 70

Skopiuj link
Hyundai Tucson 1.6 GDI (132KM)
936.61
761.47
PLN
brutto/m-c

Zapytaj o tę ofertę w finansowaniu bankowym

Opel Astra V
cena katalogowa: 123 456 zł netto
SZCZEGÓŁOWE WARUNKI OFERTY:

okres wynajmu: ................................... m 12 m

miesięczny wynajem: ............... PLN1 234,56

pakiet ubezpieczeń: ......................300,00 PLN

pakiet serwisowy: ........................ 250,00 PLN

opłata startowa: .................. 10% ceny pojazdu

opłata startowa: ............... 10% ceny pojazdu

netto brutto
Dowiedz się więcej o tej ofercie

Zapytaj o tę ofertę w finansowaniu bankowym

ELEMENTY SKŁADOWE USŁUGI:


WYNAJEM
nowy, zarejestrowany samochód

limit 36 tyś. km

gwarancja fabryczna
PAKIET UBEZPIECZEŃ
AC,OC oraz assistance

samochód zastępczy

zarządzanie szkodami
PAKIET SERWISOWY
serwisy w ASO

przeglądy w ASO

przechowanie i wymiana opon

WYBRANE ELEMENTY WYPOSAŻENIA:Opel Astra V
cena katalogowa: 123 456 zł netto
SZCZEGÓŁOWE WARUNKI OFERTY:

okres wynajmu: .......... m 12 m

miesięczny wynajem: ... PLN1 234,56

pakiet ubezpieczeń: .................300,00 PLN

pakiet serwisowy: .................... 252,00 PLN

opłata startowa: ........ 10% ceny pojazdu

netto brutto
Dowiedz się więcej o tej ofercie

Zapytaj o tę ofertę w finansowaniu bankowym

ELEMENTY SKŁADOWE USŁUGI:


WYNAJEM
nowy, zarejestrowany samochód

limit 36 tyś. km

gwarancja fabryczna
PAKIET UBEZPIECZEŃ
AC,OC oraz assistance

samochód zastępczy

zarządzanie szkodami
PAKIET SERWISOWY
serwisy w ASO

przeglądy w ASO

przechowanie i wymiana opon

WYBRANE ELEMENTY WYPOSAŻENIA:Komfortowe modele Hyundai – wynajem długoterminowy

Doskonale znana na całym świecie koreańska marka Hyundai to świetna jakość, niepowtarzalny design i atrakcyjna cena. Kona, Tucson, i30, a także inne modele Hyundai w wynajmie długoterminowym oferowanym przez HLS CARS możesz mieć już za kilkaset złotych miesięcznie! Co więcej, w opłacie mieści się również pakiet ubezpieczeniowy oraz serwisowy. Wynajem długoterminowy to elastyczne rozwiązanie dla firm oraz klientów indywidualnych. Skontaktuj się z naszym doradcą i porozmawiaj o szczegółach.

Hyundai – koreańska technologia, europejski sukces

Hyundai to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek samochodów na świecie. To również jedna z nielicznych azjatyckich marek, która odniosła spektakularny sukces na europejskim rynku. Jej początki sięgają 1967 r., kiedy z koncernu Hyundai Group, świadczącego usługi konstrukcyjne i budowlane, wyodrębniona została spółka motoryzacyjna Hyundai Motor Company. Projektanci samochodów Hyundai uczyli się od najlepszych: marka współpracowała z Fordem, a także Daimler Chrysler. To właśnie w ramach umowy licencyjnej z Fordem powstał pierwszy samochód sygnowany marką Hyundai – model Cortina.

Od 1974 r. Hyundai produkuje własne samochody, które eksportowane są nie tylko do Europy i Azji, ale także do Ameryki Południowej. Koniec XX i początek XXI w. to dla marki czas umacniania swojej pozycji w Europie: spółka otworzyła centrum badawczo-rozwojowe w Niemczech oraz fabryki samochodów w Czechach i na Słowacji. Modele takie jak Hyundai i20, i30, i40, Veloster czy Tucson podbiły europejskie rynki. Klienci doceniają je za niezwodne silniki i świetne wyposażenie. Marka mocno inwestuje także w nowe technologie – opracowała m.in. dwa modele aut napędzanych ogniwami paliwowymi.

Wynajem długoterminowy – dlaczego warto?

Jeśli myślisz o nowym samochodzie Hyundai, wynajem długoterminowy to doskonałe rozwiązanie! W przeciwieństwie do leasingu, nie wiążesz się w tym wypadku umową na 4 czy 5 lat, a jedynie na 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie możesz wymienić samochód na nowy, podpisując kolejną umowę, albo wykupić auto. Decydując się na wynajem długoterminowy (Hyundai i inne marki) w HLS CARS, co miesiąc płacisz stały, ustalony w umowie czynsz, w ramach którego nie tylko możesz korzystać z samochodu, ale zyskujesz również ubezpieczenie, serwis, a nawet przechowanie i wymianę opon. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem, dlatego oferujemy Ci aż 3 różne pakiety abonamentowe: od ekonomicznego po premium, spośród których możesz wybrać ten najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Korzystając z wynajmu samochodu, nie musisz obawiać się ograniczeń: do przejechania masz aż 36 tys. km w ciągu roku, możesz też bez problemu (po uprzednim zgłoszeniu doradcy) wyjeżdżać za granicę. Wynajem długoterminowy aut Hyundai dostępny jest zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Jeśli masz własną działalność gospodarczą albo prowadzisz spółkę, całość opłat za wynajem możesz zaksięgować jako koszt. Ciekawą opcją jest też wpłata własna na poziomie 5 albo 10%, która jest przez nas traktowana jako przedpłata, w związku z czym jeśli się na nią zdecydujesz, pomniejszy ona wysokość Twojej comiesięcznej raty czynszu za wynajem auta.

Wynajem długoterminowy – Hyundai i nie tylko

W HLS CARS robimy wszystko, abyś mógł wybrać samochód swoich marzeń i cieszyć się jazdą bez zmartwień! Pamiętaj, że oferta modeli, które widzisz na stronie, to tylko punkt wyjścia do rozmowy o Twoich oczekiwaniach. Jeśli interesuje Cię inny model marki Hyundai w wynajmie długoterminowym, zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą, który specjalnie dla Ciebie przygotuje indywidualną ofertę na wybrane auto. Nasza firma oferuje także wynajem długoterminowy Audi, Mercedesa, BMW czy Mazdy – stawiamy na jakość, konstruując naszą ofertę zgodnie z oczekiwaniami najbardziej wymagających klientów.

Wynajem długoterminowy w HLS CARS to najnowsze modele samochodów w bogatych wersjach wyposażenia i atrakcyjnych cenach. Upraszczamy formalności do minimum i zapewniamy kompleksową opiekę nad samochodem – po Twojej stronie jest tylko wybór wymarzonego modelu auta i jednego z naszych pakietów abonamentowych. W trosce o Twój komfort pozostawiamy Ci także możliwość negocjacji warunków umowy najmu. Nasi doradcy czekają na Ciebie!